Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie   ul. Opolska 36, 41-500 Chorzów   tel. 32/249-8452

ZAPRASZAMY NA JARMARK!

2022-12-09
ZAPRASZAMY NA JARMARK!
Już teraz serdecznie zapraszamy na Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy. 🎄 W dniach 15-18 grudnia 2022 od rana do samego wieczora będzie można spotkać nas na chorzowskim rynku. 🌟 Będziemy mieli ze sobą wiele nowych, uroczych gadżetów, z których darowizny trafią do naszych schroniskowych podopiecznych.
Mamy kalendarze, kubki, magnesy oraz torby, które pokazywaliśmy Wam tutaj (link).

STRRRASZNA PARADA 30.10.2022 ZA NAMI!

2022-10-31
STRRRASZNA PARADA 30.10.2022 ZA NAMI!
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze Strrasznej Parady 2022. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i szczęśliwi, że przybyliście tak licznie. Przykro nam, że dla niektórych z Was zabrakło piesków. Nie ukrywamy, że widok pustych kojców w schronisku był zaskakujący. Byłoby cudownie, gdyby mogły być takie puste już zawsze... Cieszymy się, że praktycznie każdy z Was miał na sobie halloweenowy akcent - wspaniale się na Was patrzyło.
Dziękujemy za miło spędzony czas oraz wszystkie przekazane dary.

Link do galerii

STRRRASZNA PARADA

2022-10-18
STRRRASZNA PARADA
Jest nam bardzo miło zaprosić Was na kolejną Paradę Kundelków, tym razem w duchu Halloween. Podczas parady uczestnicy wezmą na spacer podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie i wspólnie przemaszerują trasą od Schroniska do stawu Amelung i z powrotem. Jest to świetna okazja do promocji adopcji jak i działań w kierunku zmniejszenia bezdomności zwierząt. Przy okazji planowana jest zbiórka darów dla Schroniska pod hasłem - KARMA ALBO PSIKUS! Parada odbędzie się 30 października (niedziela) o godzinie 15-tej. Akcenty halloweenowe są warunkiem otrzymania psiaka na spacer. Serdecznie zapraszamy!

CHORZOWSKIE PSY

2022-10-17
CHORZOWSKIE PSY
Kolejna sesja zdjęciowa do kalendarza Ruchu Chorzów za nami! Psiaki zostały przyjęte po królewsku, a efekty możecie podejrzeć tutaj:
Galeria zdjęć oraz
relacja na Youtube
Dziękujemy za wspaniałą inicjatywę i po raz kolejny wsparcie naszych bezdomniaków.💙
Wszelkie prawa zastrzeżone   © 2022 TOZ O/Chorzów