Oddam zwierzaka
Jeżeli zdecydowałeś się oddać psa lub kota, możesz przesłać taką informację mailem na adres schroniskochorzow@wp.pl (z dopiskiem "ogłoszenie-oddam zwierzaka"). Możesz także
skorzystać z naszego formularza kontaktowego dostępnego w zakładce "KONTAKT".
My umieścimy Twoje ogłoszenie na naszej stronie.
Data

Treść ogłoszenia Fotografia
05.06.2019
Witam
Zwracam się do Państwa z jakąkolwiek pomocą dot. znalezieniu nowego domu dla psa. Kolejne ogłoszenia, na portalach internetowych min. "olx" nie przynoszą rezultatu. Pies spędza całe dnie sam. Na czas mojej nieobecności, staram się znaleźć opiekę dla psa, ale jest coraz trudniej, nie chciałbym oddawać psa do schroniska, ponieważ zdaję sobie sprawę ile krzywdy mogę wyrządzić zwierzęciu. Telefon do mnie: 692081086.
Link do ogłoszenia
https://www.olx.pl/oferta/oddam-psa-CID103-IDA7KWW.html?fbclid=IwAR2oehzTVs8aBpj52Ue2NUWyRGeUhtlUA0v2QxW-rJFO9g7yC7wqpnmlSjw

20.05.2019
PILNE - ODDAM PIESKA !!!!
Jestem FIONA. Mam 8 lat. Jestem rasy mieszanej, lecz moją mama jest labradorka. Pochodzę z rodzinki gdzie jest 2 dzieci. Bardzo je kocham, niestety najmłodszy, który przyszedł niedawno na ten piękny Świat, ma alergię na sierść.
Nie mogę dłużej patrzeć jak biedny się męczy, dlatego szukam nowej rodziny, w której poczuje się jak w domu. Jestem suczką spokojną, uwielbiam głaskanie, ganianie za patyczkiem i psie ciasteczka. Mam aktualne szczepienia, jestem odrobaczona.
P.s. śpię na swoim miejscu, nie wchodzę na łóżko.
Kontaktuj się proszę z moją Panią tel. 506970169
16.04.2019
To jest Kicia, której szukamy domku. Została zabrana z ulicy na teren zakładu, w którym przebywała 4lata i jest wysterylizowana.
Kto ją przygarnie? Na zakładzie już nie może przebywać, a nie chcemy pozostawić ją losowi. Super jakby to był domek z ogrodem.
Jest też drugi czarny kotek, ale brak póki co zdjęcia.
Pomóżmy im!
Kontakt w sprawie adopcji
693 136 509