Oddam zwierzaka
Jeżeli zdecydowałeś się oddać psa lub kota, możesz przesłać taką informację mailem na adres schroniskochorzow@wp.pl (z dopiskiem "ogłoszenie-oddam zwierzaka"). Możesz także
skorzystać z naszego formularza kontaktowego dostępnego w zakładce "KONTAKT".
My umieścimy Twoje ogłoszenie na naszej stronie.
SZUKAM DOMU BEZ INNYCH KOTÓW DLA WSPANIAŁEJ KOTKI MILI

Milę zabrałam w marcu z ulicy, była głodna, brudna i tak ufna, że nie miałam serca jej tam zostawić. Prawdopodobnie została wyrzucona. Zabrałam ją do weterynarza, została wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona. Jest kotem w średnim wieku, stan zębów wskazuje wiek około sześciu-siedmiu lat, natomiast charakterem jest to jeszcze młody kot. Nie wiadomo jak długo była bezdomna. Podczas jej pierwszych dni w moim domu spała ciągle przy kaloryferze, grzała się, dużo jadła i gdy zbyt długo do niej nie przychodziłam wolała mnie miauczeniem. Mam kota Heńka, od którego była odizolowana. Z czasem, gdy Mila poczuła się bezpiecznie i zaczęła podejmować zabawę uznałam, że to czas na poznanie się kotów. Przeprowadziłam to z pomocą behawiorystki, natomiast Mila od początku bała się Heńka. Nie wiem co jej się przydarzyło w przeszłości, ale po pół roku starań postanowiłam, że muszę poszukać dla niej domu bez innych kotów. Mila jest najszczęśliwsza, jeżeli ma człowieka tylko dla siebie, uwielbia głaskanie, drapanie za uszkiem. Widząc drugiego kota od razu się kuli, wycofuje i nie chcę skazywać jej na ciągły stres. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja, ale najważniejsze jest dla mnie jej dobro, dużo przeszła i zasługuje na wspaniały dom, w którym będzie się czuła bezpieczna.
Mila to spokojna kotka, która potrzebuje dużo miłości. Jest bardzo grzeczna, nawet u weterynarza. Zabrałam ją niedawno na kontrolę i pan doktor mógł jej badać wszystko, a ona grzecznie siedziała. Mila jest zdrowa.
Szukam dla niej odpowiedzialnego, niewychodzącego domu z osiatkowanym balkonem (jeżeli jest).
Telefon 796721875
BYTOM STOLARZOWICE
Szukamy domu dla pieska staruszka i 8 kotów.
Potrzebny dom z odpowiedzialnymi ludźmi, którzy rozumieją, że zwierzęta po przejściach potrzebują czasu, miłości i cierpliwości.

Można również wspomóc nas karmą dla zwierząt ..
Kajtek przebywa w Bytomiu Stolarzowicach. Więcej informacji pod nr tel. 668 557 493