ADOPCJA WIRTUALNA - PIES MIESIĄCA -SIERPIEŃ 2019


Końcówka nr czip: 31875
Płeć: pies
Wiek: 12 lat
Rozmiar: średni
Imię: Gapcio

Wesoły i towarzyski Gapcio musiał rozstać się z miękką kanapą na rzecz schroniskowego boksu. Bardzo potrzebuje bliskości człowieka i szuka jej nawet wśród obcych. Lubi spacerki i zabawę. Ładnie chodzi na smyczy. Zdajemy sobie sprawę, że z powodu wieku jego szanse na adopcje są bardzo małe, ale wciąż wierzymy, że cudem odnajdzie spokojną starość obok kochanego opiekuna.

Gapcio jest wykastrowany, zaczipowany, odrobaczony, a także zaszczepiony przeciwko wściekliźnie oraz innym chorobom zakaźnym.


Przesyłamy podziękowania i pozdrowienia dla wirtualnych opiekunów naszego obecnego "pieska miesiąca" !
To wspaniali ludzie, którzy zdecydowali się na stałą pomoc pod postacią Adopcji Wirtualnej dla naszych schroniskowych podopiecznych. Jesteście naszymi Aniołami !

Niestety ze względu na RODO nie możemy zamieścić nazwisk naszych pomocnych Aniołów :( Jeżeli jednak komuś zależy i wyraża zgodę na udostępnienie danych, to prosimy o kontakt.

Adopcja wirtualna to objęcie wirtualną opieką jednego z piesków przebywających w naszym schronisku, tzw. "Psa Miesiąca". Piesek ten wybierany jest do 5-go dnia każdego miesiąca i zamieszczany w albumie na fb oraz na naszej stronie internetowej www.chorzow.schronisko.com.
Darowizna ta wykorzystywana jest na bieżące potrzeby schroniskowych zwierzaków - szczepienia, zabiegi operacyjne, leczenie, karmę, itd.

Z umowy można w każdym momencie zrezygnować.
Adopcja wirtualna - pies miesiąca