Fot. Daniel D. Fotografia

ADOPCJA WIRTUALNA - PIES MIESIĄCA - MAJ 2019

Nr: 62/19
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat
Rozmiar: średnia
Imię: Pufka

Pufka jest kochaną i wesołą sunią :) Ostatnie lata spędziła na ogródku działkowym. Do mieszkania była zabierana tylko w największe mrozy.
Jej koszmar nareszcie się zakończył. Chcemy, aby sunia znalazła miejsce w kochającej rodzinie, która będzie ją rozpieszczać.

Pufka jest zaszczepiona, zaczipowana, odrobaczona i odpchlona. Zaprosimy ją jeszcze na obowiązkowy i darmowy zabieg sterylizacji.Przesyłamy podziękowania i pozdrowienia dla wirtualnych opiekunów naszego obecnego "pieska miesiąca" !
To wspaniali ludzie, którzy zdecydowali się na stałą pomoc pod postacią Adopcji Wirtualnej dla naszych schroniskowych podopiecznych. Jesteście naszymi Aniołami !

Niestety ze względu na RODO nie możemy zamieścić nazwisk naszych pomocnych Aniołów :( Jeżeli jednak komuś zależy i wyraża zgodę na udostępnienie danych, to prosimy o kontakt.

Adopcja wirtualna to objęcie wirtualną opieką jednego z piesków przebywających w naszym schronisku, tzw. "Psa Miesiąca". Piesek ten wybierany jest do 5-go dnia każdego miesiąca i zamieszczany w albumie na fb oraz na naszej stronie internetowej www.chorzow.schronisko.com.
Darowizna ta wykorzystywana jest na bieżące potrzeby schroniskowych zwierzaków - szczepienia, zabiegi operacyjne, leczenie, karmę, itd.

Z umowy można w każdym momencie zrezygnować.
Adopcja wirtualna - pies miesiąca