ADOPCJA WIRTUALNA - PIES MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK 2019

Końcówka nr czip: 56899
Płeć: suczka
Wiek: ok. 7 lat
Rozmiar: mała/średnia
Imię: Rozalka

Rozalka to wesoła, kontaktowa suczka. Ma wadę zgryzu (przodozgryz), jednak nie przeszkadza on jej w żaden sposób, a wręcz nadaje uroku. ?? Rozalka jest bardzo mądra, chętnie się bawi i spędza czas z ludźmi. Kocha być w centrum uwagi. Nowy domek Rozalki musi przygotować się na ogromną dawkę miłości z jej strony!

Rozalka została zaczipowana, odrobaczona, a także zaszczepiona przeciwko wściekliźnie. Przeszła także zabieg sterylizacji.

______________________
Kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie
prowadzone przez TOZ Oddział w Chorzowie
ul. Opolska 36
Godz. otwarcia:
- w tygodniu 10-16
- w weekendy 10-14
tel.: 32 249 84 52
mail: schroniskochorzow@wp.pl
konto bankowe: PKO BP O/Chorzów 90 1020 2368 0000 2202 0022 8247

Przesyłamy podziękowania i pozdrowienia dla wirtualnych opiekunów naszego obecnego "pieska miesiąca" !
To wspaniali ludzie, którzy zdecydowali się na stałą pomoc pod postacią Adopcji Wirtualnej dla naszych schroniskowych podopiecznych. Jesteście naszymi Aniołami !

Niestety ze względu na RODO nie możemy zamieścić nazwisk naszych pomocnych Aniołów :( Jeżeli jednak komuś zależy i wyraża zgodę na udostępnienie danych, to prosimy o kontakt.

Adopcja wirtualna to objęcie wirtualną opieką jednego z piesków przebywających w naszym schronisku, tzw. "Psa Miesiąca". Piesek ten wybierany jest do 5-go dnia każdego miesiąca i zamieszczany w albumie na fb oraz na naszej stronie internetowej www.chorzow.schronisko.com.
Darowizna ta wykorzystywana jest na bieżące potrzeby schroniskowych zwierzaków - szczepienia, zabiegi operacyjne, leczenie, karmę, itd.

Z umowy można w każdym momencie zrezygnować.
Adopcja wirtualna - pies miesiąca