Archiwum...


Wizyta w przedszkolu nr 7 w Knurowie...

W dniu 4 kwietnia 2014 zostaliśmy zaproszeni do Przedszkola nr 7 w Knurowie. Wraz z jednym z naszych podopiecznych mieliśmy okazję porozmawiać z Przedszkolakami na temat opieki nad zwierzętami i być uczestnikami rozstrzygnięcia wewnątrzprzedszkolnego konkursu "Pomagamy Chorzowskim Zwierzętom". Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za miłe przyjęcie oraz zorganizowanie zbiórki dla naszego Schroniska,
Serdeczne Podziękowania dla Przedszkola nr 12 z Chorzowa!

Dzieci i rodzice z tego Przedszkola zbierali także dary w postaci karmy, kocy itp.
Pani Nauczyciel-kynoterapeuta z Przedszkola nr 12 ze swoimi psami Jerbah, Ishtar i Anu (adoptowanym znaszego schroniska) odwiedzili wiele placówek organizując prelekcje i robiąc zbiórki darów dla naszego schroniska- odwiedzili już Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3 w Tychach, Przedszkole Nr 11 w Czeladzi, Przedszkole nr 11 w Chorzowie i Przedszkole nr 5 w Chorzowie, Zespół Szkół Integracyjnych w Chorzowie, SP nr 24 w Chorzowie, Przedszkole Króla Maciusia I w Katowicach i z wszystkich tych miejsc przywieźli dary dla schroniska. Pieski z naszego schroniska odwiedziły wraz z wolontariuszkami dzieci z przedszkola dwukrotnie zapowiadając konkurs "Pies -mój przyjaciel" (Pixi, Dixi i Anu) oraz wręczając nagrody (Natia).11 listopada 2013

Taki oto prezent pojawił się w sobotę pod bramą naszego schroniska Za zorganizowanie słomy oraz jej transportu BAAARDZO DZIĘKUJEMY (...) Jednocześnie przypominamy o zbiórce makulatury w Przedszkolu nr 12 w Chorzowie. Zostanie ona również "wymieniona" na słomę.6 listopada 2013

Przedszkolaki z Przedszkola nr 12 w Chorzowie Pomagają Rockiemu z chorzowskiego schroniskaZdjęcia z rozbudowy naszego schroniska...


Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashPodziękowania
Dziękujemy za zaproszonie oraz zorganizowanie zbiórki dla naszych podopiecznych oraz przygotowania wspaniałego przedstawienia o żabkach.
16.04.2013 - Miejskie Przedszkole nr 7 z KnurowaKibice Ruchu Chorzów odwiedzili nasze schronisko...

W dniu 11 lutego 2013 odwiedzili nas z darami Kibice Ruchu Chorzów. Jak co roku organizowali dla naszych podopiecznych akcję "Chorzowskie Psy". Otrzymaliśmy bardzo dużą ilość karmy dla zwierząt jak również akcesoria dla nich. Serdecznie dziękujemy za dobre serca tym, którzy dołączyli i uczestniczyli w akcji jak również organizatorom akcji ;)
październik 2012

Serdeczne podziękowania dla naszych stałych darczyńców - firmy Ista Shared Services Polska Sp. z o.o. z GliwicNowożeńcy - Justyna i Marcin Klima z Chorzowa, zebrali karme dla naszych podopiecznych podczas swojej uroczystości ślubnej.

wrzesień 2012

Nowożeńcy Piotr i Patrycja Pudlik którzy odwiedzili schronisko z darami dla zwierząt 25.09.2012, dziękujemy ;)
Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować nowożeńcom, którzy we wrześniu 2012 przekazali dary dla naszego schroniska. Zamiast prezentów ślubych od gości weselnych zażyczyli sobie karmę dla zwierząt. Był to bardzo szlachetny gest - jeszcze raz serdecznie dziękujemy !
Serdeczne podziękowania dla osób, które aktywnie uczestniczyły w zbiórce żywności dla zwierząt z naszego schroniska, organizowanej w Hipermarkecie Auchan Katowice w dn. 24.02.12r.


Akcja "Chorzowskie Psy 2011"

W dniu 16 stycznia 2012 Klub Kibica Ruchu Chorzów sprezentował nam blisko 2 tony karmy (dla psów i kotów) oraz różnych akcesoriów dla zwierząt. Za pomoc i dary serdecznie dziękujemy Klubowi jak i tym którzy do pomocy się przyczynili ;)3.11.2011r. odwiedzili nasze schronisko uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych z Siemianowic Śląskich.

W miesięcu październiku 2011 odwiedzili nasze schronisko uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z Chorzowa wraz z opiekunami.
Podziękowania dla nowożeńców :)...


Serdeczne podziękowania dla młodej pary - Agnieszki i Tomka z Piekar Śląskich, którzy wpadli na niekonwencjonalny pomysł. Nowożeńcy zamiast kwiatów, zażyczyli sobie od gości weselnych sucha karmę dla psów. Podarunki trafiły do schroniska, ku uciesze naszych pupilów. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zachęcamy kolejne młode pary :)

Nowożeńcy odwiedzili nasze schronisko...


Pracownicy schroniska i ich podopieczni pragną gorąco podziękować parze nowożeńców za przekazywane dary...Był to bardzo miły gest - jeszcze raz serdecznie dziękujemy...